ІНВЕСТОР
ІНВЕСТОР
Івано-Франківськ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (3)

  • ІНВЕСТОР
    54 000 $
    961 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 26)

    2 кімнати
    56.2 / 27.7 / 9.5 м²
    поверх 12 з 14
    2026 рік побудови
    2 дні тому
    КНЯГИНИН 26 секція! двокімнатна квартира у новобудудові з газом, центр міста! Продаж 2к квартири у центрі міста ЖК Княгинин. 26 секція - вимурувано 12 поверхів. - Індивідуальне газове опалення - Підземний паркінг - Центр міста - Великий торговий центр у ЖК, зі спортзалом, рестораном та всіма зручностями Квартира внутрішня. Гарне планування, дві окремі кімнати. Панорамні вікна. Будинок на етапі завершення мурування останніх поверхів, наступний етап - фасадні роботи. Переуступка.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • ІНВЕСТОР
    58 500 $
    903 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 38)

    2 кімнати
    64.8 / 29.4 / 17 м²
    поверх 12 з 14
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Двокімнатна квартира 65м2 у центрі міста. ЖК Княгинин, 38 секція - будинок вимуруваний, тривають фасадні рообти. Індивідуальне газове опалення. Велика кухня-вітальня. Є місце під гардеробну. Квартира внутрішня. Двостороня. Вигляд з вікон у двір і на Алею. Дві великі окремі кімнати. Є відкритий французький балкончик. - центр міста - великий підземний паркінг - вигідна інвестиція, 900 дол/м2 за вже вимуруваний будинок Переуступка.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • ІНВЕСТОР
    87 000 $
    1 304 $/м²

    Височана вул., (Будинок 7)

    2 кімнати
    67 / 34 / 13 м²
    поверх 10 з 12
    2019 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається 2-кімнатна квартира 66,7 м² у центрі Івано-Франківська — ЖК Містечко Центральне. Будинок зданий та обжитий, секція з газом. Ключові параметри: • Площа — 66,7 м² (дві окремі спальні) • Будинок — заселений, обжитий • Локація — центр міста Квартира одразу готова до проживання. Є дві просторі лоджії. Планування раціональне, квартира простора та світла. Меблі та техніка залишаються. Встановлене опалення — електрична тепла підлога. Є можливість доставити газовий котел і радіатори. • Ціна — 89 000 $ (вигідна для центру) • Орієнтовна оренда — ≈700 $/міс • Є декілька великих підземних паркінгів у комплексі Телефонуйте для уточнення деталей та огляду.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.